A'petyt Bistro

Łokietka 26 Zwierzyniecka 10, Kraków, Poland     RestaurantAIKA

Zwierzyniecka 30, Kraków, Poland     Sushi Restaurant


Poniedziałki nieczynne.


AkitaRamen

Ul. Węgłowa 4, Kraków, Poland     Ristorante specialità ramen, Ristorante ramen, Food truck


Akita Ramen - wyrobnicy japońskiej zupy miłości z wesołego samochodziku - życzą miłego i pełnego udanych przedsięwzięc dnia !


Ambasada Śledzia

ul. Stolarska 8/10, Kraków, Poland     Pub, Tapas Bar & Restaurant


Ambasada Śledzia - Polish Tapas to pierwsza ambasada na uroczej ulicy konsulatów. Ba! Pierwsza ambasada w całym Krakowie (wszak jakie inne miasto jest polską stolicą uciech podniebienia, nocnego życia i spotkań przy trunkach do białego rana? ;) Formuła "polish tapas", świetnie rozumiana przez licznie odwiedzających nas turystów, to doskonałe, tradycyjne polskie zakąski w towarzystwie alkoholi, niskie ceny i niezobowiązująca atmosfera. Pod zabytkowy dach Ambasady Śledzia zapraszamy wszystkich, o każdej porze i z każdą zawartością portfela (wódka, piwo, wino - po 4 z...


Apetyt i Smak

Węglowa 2, Kraków, Poland     Restaurant, Food & Beverage CompanyAqua e Vino

Ul. Wiślna 5/10, Kraków, Poland     Italian RestaurantArt Restauracja

ul. Kanonicza 15, Kraków, Poland     Polish RestaurantAvionetka

Os. Avia 1, Kraków, Poland     Burger RestaurantAż Się Uszy Trzęsą - trattoria & pizzeria

Kraków, Poland     Family Style RestaurantBAL

Ślusarska 9, Kraków, Poland     Coffee Shop, Breakfast & Brunch Restaurant


Bal to przestrzeń na Zabłociu prowadzona przez entuzjastów jedzenia. Tutaj dostaniesz pyszne śniadanie, przekąskę, lunch czy wyśmienitą kawę z ciastkiem. Surowość wnętrza wpisuje się doskonale w postindustrialny charakter dzielnicy, stając się sceną wydarzeń kulturalnych począwszy od wystaw, przez projekcje filmowe, kino letnie, po performanse taneczne.


BaniaLuka - Między wódką a zakąską Szewska

ul. Szewska 13, Kraków, Poland     Tapas Bar & Restaurant, Pub, Dive Bar


Zapraszamy na zimne piwo, zmrożoną wódkę i pyszne banie oraz tradycyjne polskie przekąski 7 dni w tygodniu od godziny 10:00 do 6:00 rano! Tylko 2 ceny: -wszystko do picia - 4 zł -wszystko do jedzenia - 8 zł Napitki, trunki - 4 zł - Wódka czysta (Bols Platinum, Żubrówka Biała) 40 ml - Wódki smakowe 40 ml - Piwo 0,4 l (Tyskie 14-dniowe z tanka) 400 ml - Banie / shoty 40 ml - Wino białe / czerwone 100 ml - Grzaniec 150 ml - Whisky 30 ml (Ballantine's, Jim Beam, Grant's, Bushmills), - Gin 30 ml - Jagermeister 20 ml - Kawa Vergnano, herbata - Zimne napoje (pepsi, 7up, to...


Barman na wesele Kraków, Małopolska Drink BAR na wesele, imprezę firmową

Kraków, Kraków, Poland     Wedding Planning Service, Food & Beverage CompanyBary Na Żółto i Na Niebiesko (tel: 12 425 88 11)

Kraków, osiedle Teatralne 3, Kraków, Poland     Diner


Ręcznie lepione pierogi każdego dnia, świeżo wysmażone placki ziemniaczane z pysznymi sosami mięsnymi, potrawy sporządzane z najwyższej jakości surowców. Atrakcyjne ceny, słuszne porcje, smaczne dania to nasze zalety! Spróbuj kuchni, która smakuje tak, jak przyrządzana w domu. JUŻ NIEDŁUGO PROMOCJE DLA FACEBOOKOWICZÓW. BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ODWIEDZAJ NASZA STRONĘ.


Bazaar Bistro Kraków

Meiselsa 24, Kraków, Poland     Breakfast & Brunch RestaurantBeer House Pub Restauracja Pizzeria

Floriańska 43, Kraków, Poland     Pub, Pizza Place, Beer Garden

"Find your restaurant in one click"