Featured Restaurants in SlovakiaFeatured Restaurants in Slovakia

Telgárt Penzión u Hanky - ubytovanie Telgárt

Penzión u Hanky - ubytovanie Telgárt

Náš penzión sa nachádza v podhorskej obci Telgárt. V lete odporúčame pešie túry na Kráľovu hoľu, hrebeň Nízkych Tatier, Muránsku planin... »

Giraltovce Hotel Alfa

Hotel Alfa

Hotel Alfa je elegantný trojhviezdičkový hotel s podmanivou atmosférou a štýlom, ktorý sa nachádza v centre mesta Giraltovce. Hotel bol postav... »

Banska Stiavnica Lock-al

Lock-al

Koncept bytovej reštaurácie pochádza zo severských krajín, ale je obľúbený aj v Anglicku, Francúzsku, alebo Nemecku. Home restaurant spája d... »

Obyce Partizán Rezort

Partizán Rezort

Prečo práve my... Panenská príroda, ticho, počuť iba štebot vtákov a cítiť vôňu lahodnej kávy. Takto vyzerá ráno v rezorte Partizán. P... »

Velka Causa Koliba PACHO

Koliba PACHO

Ak hľadáte ideálne a jedinečné miesto na zorganizovanie Vašej svadby, rodinnej oslavy alebo firemného posedenia, naša Párty Koliba PACHO je p... »

Kosice Soupculture SK

Soupculture SK

Компанія з виробництва їжі та напоїв

Kosice 1.day

1.day

Spoločnosť 1. day s. r. o. od svojho založenia v roku 2009, patrí medzi významné obchodné spoločnosti na Slovensku. Už od svojho vzniku sa sn... »

Prievidza TOP cafe

TOP cafe

KAVIAREŇ TOP CAFE PONÚKA ° špičku v kvalite káv Grand Milano a Alfredo Primus ° originálnu polohu - najvyššie položená kaviareň v Prievi... »"Find your restaurant in one click"