Featured Restaurants in LatviaFeatured Restaurants in Latvia

Skriveri Klidziņa

Klidziņa

No 2011. gada Skrīveri ir kļuvuši par vienu izklaides vietu bagātāki. Pēc vispārējas renovācijas durvis vēris bistro un veikals, kā arī re... »

Jekabpils Kafejnīca

Kafejnīca "Pagrabiņā"

Klājam galdus, piedāvājam telpas Jūsu svinībam pēc izvēles. Gatavojam ļoti garšīgi, vienmēr svaigi un ātri. Pie mums var pasūtīt dzīvo ... »

Jekabpils Klasse

Klasse

Bar&food studio KLASSE ir lieliska vieta pašā Jēkabpils centrā ar jauku noskaņu, kas apvieno dažādas gaumes baudījumu gan virtuvē gan dzērie... »

Amata Jonathan Restorāns

Jonathan Restorāns

Piedāvājam baudīt neaizmirstami garšīgu virtuvi no labākajiem vietējiem produktiem fantastiskā vietā ārpus Rīgas.

Suntazi Sajūtu dārzs

Sajūtu dārzs

Pie mums var: drēgnos ziemas vakaros ienest siltumu un smaidus, baudot gardo kafijas krūzi ar kādu kūkas gabaliņu; piepildīt dienas gaitu ar sva... »

Kuldiga MILZU

MILZU

MILZU! stāsts Viņi allaž ir tev blakus. Bezgalīgi lieli un tik gudri. Ar mīļumu sirdī. Viņiem padomā ir LIELAS LIETAS, vislielākās. Palīdz... »

Riga Cinamon Riga

Cinamon Riga

Cinamon kinoteātrī Rīgā ir 8 zāles ar kopējo vietu skaitu 1360 skatītājiem. Ik nedēļu pie mums var noskatīties 12 līdz 15 jaunākās filma... »

Carnikava Veranda

Veranda

Bar & Grill

Valmiera Restorāns

Restorāns "Rātes Vārti"

Restorāns „Rātes vārti” ir gardēžu iecienīta vieta pašā Valmieras sirdī pretī Valmieras Drāmas teātrim. Restorāna stils veidots ro... »

Pilsrundale Ozollāde

Ozollāde

Rundāles pils cokolstāvā durvis ir atvērusi kafejnīca "Ozollāde". Iejusties 18.g.s. gaisotnē, baudīt gardu maltīti par draudzīgām cenām... »"Find your restaurant in one click"