Featured Restaurants in Czech RepublicFeatured Restaurants in Czech Republic

Olomouc Pivotéka.cz

Pivotéka.cz

Pivoteka.cz Eshop a kamenná prodejna nabízí výčepní techniku a chlazení na pivo. Prodáváme mobilní chladicí techniku, převážně české... »

Ústí nad Orlicí Penzion KOLIBA Hrádek

Penzion KOLIBA Hrádek

Penzion KOLIBA HRÁDEK nabízí -posezení v příjemném prostředí restaurace, salónků či letní zahrádky při soukromých a společenských u... »

Svaty Kopecek Hospůdka U Maci

Hospůdka U Maci

Hospůdka U Maci představuje rodinné prostředí s přátelskou obsluhou nabízející dobré pití a výborné pokrmy připravované z poctivých s... »

Malá Strana Kavárna v Sedmém Nebi

Kavárna v Sedmém Nebi

Kavárna nedaleko Petřína, kterou neminete cestou přes most z Národního divadla nebo procházkou z Kampy na Smíchov. Ideální místo pro setká... »

Jihlava Cacao Café

Cacao Café

Cacao Café je kavárna s velkým hracím prostorem pro vaše děti. V nabídce naleznete výbornou kávu, mnoho sladkých dezertů a něco dalšího... »

Brno Stopkova Plzeňská Pivnice

Stopkova Plzeňská Pivnice

Proslulá Stopkova pivnice vždy patřila k pilířům českého společenského a kulturního života v Brně. Hospoda zde byla již ve druhé polovi... »

Trebic Cafe Bar Holiday

Cafe Bar Holiday

Pizzerie a kavárna Cafe Bar Holiday nabízí široký výběr pizz a výbornou kávu. V jídelním lístku naleznete i salátové variace, domácí b... »"Find your restaurant in one click"