Featured Restaurants in Czech RepublicFeatured Restaurants in Czech Republic

Trebic Cukrárna a kavárna Pod Lampou

Cukrárna a kavárna Pod Lampou

Cukrárna se nachází v centru Třebíče, u vstupu do židovského města zapsaného na seznamu památek UNESCO. Přijďte k nám strávit příjem... »

Okrouhlicka Šejdorfský mlýn

Šejdorfský mlýn

www.sejdorfskymlyn.cz Šejdorfský mlýn se nachází v krásném prostředí Českomoravské vysočiny v obci Okrouhlička mezi Jihlavou a Havlíčko... »

Hluboká nad Vltavou Wellness Hotel Diamant

Wellness Hotel Diamant

Wellness Hotel Diamant - nejlepší místo pro relaxaci v srdci jižních Čech! 70 lůžek luxusního 5* hotelu ve spojení s moderním wellness a f... »

Cejkovice Templářské sklepy Čejkovice

Templářské sklepy Čejkovice

Moravské vinařské družstvo sdružující 360 pěstitelů hroznů, s produkcí 6,4 mil. litrů vína ročně, 2 100 ha vinic ve 3 moravských vina... »

Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše

Hotel a restaurant Větruše

Vážení návštevníci, vítáme Vás na facebookové prezentaci Hotelu a restaurantu Větruše, v Ústí nad Labem, který byl dostaven a otevřen... »

Horni Mostenice Hanácká kyselka

Hanácká kyselka

Společnost Hanácká kyselka a. s. patří mezi nejvýznamnější výrobce minerálních vod v České republice. Ke stáčení minerální vody se ... »

Háj ve Slezsku Mlýn vodníka Slámy

Mlýn vodníka Slámy

Vítejte na ostrově rozkládajícím se mezi řekou Opavou a mlýnským náhonem, střeženém vodníkem Slámou. Nenajdete v okolí jiné místo s t... »

Prague Café Gaspar v Café Kamzík

Café Gaspar v Café Kamzík

ideální pro kuřáky v centru Prahy

Horovice Na Krétě

Na Krétě

Na Krétě je moderní česká hospoda, která přenáší staré zvyklosti do novodobé gastronomie. Zaměřili jsme se na to nejdůležitější: M... »

Prostejov Taaj Palace

Taaj Palace

Taaj Palace brings you a variety of dishes from different regions of India. You can enjoy Indian cuisine and a variety of beverages.

Krmelín Bowling u Hodže - Minipivovar Krmelín

Bowling u Hodže - Minipivovar Krmelín

Zveme Vás do minipivovaru U Hodže v Krmelíně. Přijďte se pobavit a ochutnat naše kvasnicové pivo. K dispozici máte i dvě dráhy bowlingu, ku... »"Find your restaurant in one click"