Featured Restaurants in Czech RepublicFeatured Restaurants in Czech Republic

Krnov Nachmelená opice

Nachmelená opice

Pivovar se nachází v areálu bývalé textilky Karnola Srdcem našeho pivovaru je dvounádobová nerezová varna o objemu 10 hl, kde vzniká mladin... »

Kromeriz Restaurace a Kavárna & Bowling Scéna Kroměříž

Restaurace a Kavárna & Bowling Scéna Kroměříž

V restauraci je 62 míst k sezení a zastřešená terasa, kde je 50 míst. Restaurace je nekuřácká a klimatizovaná. Pořádáme zde firemní ško... »

Plzen Anniny dorty

Anniny dorty

Dorty jinak - bez lepku, vegan, raw, bez rafinovaného cukru a s láskou dělané. Jsou hlavně z ořechů a ovoce, na zdobení používám květiny,... »

Prague Lokál

Lokál

Domácí česká kuchyně a dobře ošetřené pivo čepované nejkratší cestou z tanku do skla. Šéfkuchař Marek Janouch připravuje jídla bez u... »

Naramec Pohoda Nárameč

Pohoda Nárameč

Nejmodernější pálenice na okrese Třebíč. - zkušení pracovníci s dlouholetou praxí - nejmodernější vybavení - zaváděcí ceny!

Hradec Králové Hnízdo snů - plníme Vaše sny

Hnízdo snů - plníme Vaše sny

Hnízdo snů je projektem tří snílků, kteří chtějí, abyste se v našem Hnízdě cítili útulně a v naší restauraci Vám chutnalo. Máme pr... »

Brno Hostinec U Tesaře

Hostinec U Tesaře

Nepasterované poličské pivo z chlazeného sklepa Tradiční česká a moravská kuchyně (poctivé jídlo z čerstvých surovin) Polední menu Velk... »

Brno Jakoby

Jakoby

Ve všední dny od 11:00 do 14:00 nabízíme polední menu, vybrat si můžete ze tří jídel, včetně polévky. V jídelním lístku naleznete 23... »

Honetice Dvůr Honětice

Dvůr Honětice

Dvůr Honětice vznikl rekonstrukcí historického zemědělského dvora, který byl součástí nedalekého zámku ve Zdislavicích. V hlavní histor... »

Opava Restaurace U Chovatelů

Restaurace U Chovatelů

Restaurace je otevřená celoročně a nachází se v klidném prostředí na břehu řeky Moravice s venkovním i vnitřním posezením a s možnost... »

Hustopece Formanka Hustopeče

Formanka Hustopeče

Jsme Hotel, Kemp a Restaurace v rodinném duchu. Zaměřujeme se na místní a regionální gastronomii, mimo jiné: Žebra, Burgery, Steaky a Hotov... »"Find your restaurant in one click"