Dworek Koper

Rating 4.6 (average of 52 opinions)

Restauracja czynna codziennie od godziny 11.00

Dworek Koper


Zabytkowy XVIII wieczny dworek polski, wystrój w oryginalnych zabytkowych meblach. Galeria obrazów i mebli. Wykonujemy również renowację starych mebli.

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu Restaurację DWOREK położoną w pobliżu miasta Piły w północnej Wielkopolsce. W zabytkowym XVIII wiecznym dworku, odrestaurowanym z wielką dbałością, w oryginalnych, a zarazem wygodnych wnętrzach, odnajdą Państwo chwilę wytchnienia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale restauracyjne, kawiarenkę oraz oddzieloną od zgiełku - przytulną, tonąca w zieleni przez cały rok - werandę. Może ona być zacisznym miejscem rodzinnych lub służbowych spotkań.

Naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia polska. Organizujemy wernisaże, koncerty, spotkania z artystami, a także inne przyjęcia i imprezy na Państwa życzenie. Zasiadając u nas pośród oryginalnych starych mebli, przy blasku świec i kominków, można oglądać malarstwo współczesne i dawne.

Wiele lat temu, Pan Piotr Bikont - znany koneser i smakosz, w "Gazecie Wyborczej" napisał: (...) Ale świat dookoła mnie wypiękniał nagle i zajaśniał, gdy włożyłem do ust pierwszego kołduna. Ach, cóż to za niespodzianka, ach jakaż pyszota! (...).

Dworek Koper w Grabównie, to nie tylko restauracja, to również miejsce, w którym zabytkowe meble nabierają blasku i są przywracane do stanu z początku ich życia.

Jeśli posiadacie Państwo podniszczone meble po przodkach, odkryte jak skarb na strychu czy targu, a Waszym pragnieniem jest przywrócenie im dawnego blasku, możemy je dla Państwa odrestaurować, tuż obok Restauracji, w pracowni renowacji antyków mojego ojca. Możemy oddać w Państwa ręce odnowione wspomnienia.

Dbamy, aby każdy nasz gość był zadowolony z chwil spędzonych pod naszym dachem.

    Restaurant

    Coffee, Dinner, Lunch

   
          Home delivery
          Catering service
          Suitable for groups
          Suitable for children
          Outdoor tables
          Reservations
          Takeaway
          Table service
          Booking is NOT mandatory


   67 287 41 28

      Grabówno 36, Grabowno, Poland

  Internal parking


   
          


Leave a comment
"Find your restaurant in one click"