Sviestas sviestuotas - lietuviškas riešutų sviestas

Rating 4.9 (average of 122 opinions)

Natūralūs Lietuvoje gaminami įvairių riešutų ir sėklų sviestai be nereikalingų priedų. http://shop.riesutusviestai.lt/prekybos-vietos

Sviestas sviestuotas - lietuviškas riešutų sviestas


MB "Sviestas sviestuotas" - tai dviejų geriausių draugių įmonė, užsiimanti riešutų ir sėklų sviestų malimu.

Mūsų gaminami riešutų sviestai ypatingi tuo, kad jie yra:

1. Natūralūs. Tai yra, be jokių nenatūralių ir nemaistingų priedų. Į sviestus nededame jokio papildomo aliejaus, juos gardiname tik kruopščiai atrinktais ir suderintais natūraliais priedais (pvz., razinomis, kokosais) ir prieskoniais (pvz., cinamonu).

2. Maistingi. Riešutuose ir sėklose gausu vitaminų, įvairių mineralų, baltymų ir riebalų, būtinų kiekvieno sveiko žmogaus racionui. Tai, kad nededame į sviestus jokių nemaistingų priedų, jų maistinę vertę tik dar labiau pakelia.

3. Skanūs. Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, bet mes nė už ką negamintume produkto, kurio skanumu netikėtume.

4. Įvairūs. Esame kupinos idėjų ir naujų receptų, nuolat ieškome naujų skonių derinių. Šiuo metu esame sukūrusios 8 skirtingų receptūrų sviestus, iš kurių ką nors patinkančio galėtų išsirinkti net išrankiausias savo mityba besirūpinantis klientas:

- klasikinis žemės riešutų sviestas,
– žemės riešutų sviestas su kokosais,
– žemės riešutų sviestas su cinamonu ir razinomis,
– migdolų sviestas,
– anakardžių sviestas,
– saulėgrąžų sviestas,
– sezamų pasta (tahini),
– kalėdinis anakardžių sviestas.

5. Universalūs. Juos galima tiesiog šaukštu kabinti, valgyti užsitepus ant duonos ar trapučio, bet jei norisi plačiau pritaikyti kulinarijoje – galimybės plačios ir net mūsų pačių dar ne visos išbandytos. Riešutų sviestus galima dėti į košes ir kokteilius, jie taip pat naudojami konditerijoje (tiek keptų, tiek nekeptų pyragų, tortų, sausainių ir saldainių gamyboje), bet net ir ne smaližiai gali juos naudoti, pavyzdžiui, gamindami padažus, sriubas.

6. Gaminami pagal originalią technologiją. Žaliavas apdorojame taip, kad maksimaliai išsaugant jų maistingumą, atskleistume puikias riešutų skonines savybes ir gautume skanų, malonios tekstūros galutinį produktą. Kurdamos kompaktišką didelių gamybinių pajėgumų gamybos liniją, nuolat ieškome inovatyvių sprendinių kiekviename gamybos etape.

7. Gaminami žmonių, kurie žino, ką daro. Itin svarbų vaidmenį mūsų gamybos procese vaidina praktinis išmanymas (angl. know-how), todėl gamyboje dalyvaujame pačios ir stengiamės, kad galutiniame produkte atsispindėtų mūsų ilgametė patirtis gaminant ir, žinoma, valgant riešutų sviestus.

8. Švieži. Būdama vietiniu gamintoju, mūsų įmonė gali pasiūlyti jums ne tik maistingus ir skanius, bet ir šviežius produktus. Gamybą planuojame taip, kad produktų nereikėtų ilgai sandėliuoti ir jie kuo greičiau pasiektų vartotoją.

9. Malami Lietuvoje. Esame įsikūrusios Kaune, tačiau stengiamės, kad mūsų produkcija būtų lengvai pasiekiama visoje Lietuvoje.

10. 100% veganiški. Kadangi mes palaikome gyvūnų teisių idėjas ir judėjimą, į savo produktus nededame ir niekada nedėsime nieko, kas buvo gauta išnaudojant gyvūnus. Pačios esame ilgametės veganės, tad pirkdami mūsų produktus galite būti tikri, kad nei tiesiogiai, nei netiesiogiai neremiate neveganiško verslo.

    Food & Beverage Company

   +37062106446

      Marių g. 8A (savo atvykimą prašome iš anksto suderinti), Kaunas, Lithuania

Leave a comment


Other in the area"Find your restaurant in one click"