Pool Pub

Rating 4.2 (average of 442 opinions)

POOL Pub da vaktin nasıl gectıgını anlamazsınız ;

Pool Pub


ANKARA ELİTİ’nde 16 yıllık KLASİK DEVAM EDİYOR;
POOL PUB

“Pool Pub” On altı yıllık klasik ,eğlence sektorundeki istikrarını devam ettiriyor.
Çok yakında İstanbul a merhaba…

Ankara’nın en seçkin caddelerinden Uğur Mumcu caddesi üzerinde yer alan “Pool Pub” yarattığı konsepti ile büyük ilgi görüyor. Yeşillikler içinde arka ve ön bahçeleri birbirinden bağımsız oturma bölümleri ve iddialı “ADA BAR”ı ile “Pool Pub” sizleri bekliyor.

Keyifli dekorasyonunun ve aydınlatmasının yanı sıra muhteşem arka bahçesi, özel guruplar için 25 kişilik locası ve lezzetli yemeklerini tadabileceğiniz bir lezzet cümbüşü Pool Pub’da sizleri karşılamaya hazır. Fransız ve İtalyan mutfağının seçkin yemekleri ödüllü aşçılarından her gün 03:00’a kadar çok özel bir servisle önünüze getiriliyor. Cuma günleri muhteşem arka bahçesinde geleneksel barbekü partileri ile siz Ankara’nın elitleri için hizmet vermekte. Ancak küçük bir hatırlatma; özellikle hafta sonu akşamları için rezervasyon gerekiyor.Aksi takdirde Ankara eliti ile yabancı misyonunun büyük rağbet gösterdiği mekanda yer bulmak güçleşiyor.

Ayrıca “Pool Pub” farklı dinamikler ve sürprizleri de bünyesinde barındırıyor. Klasiğin olmazsa olmazlarından bilardo, dünya ve Avrupa bilardo şampiyonlarının katılımlarıyla turnuva ve ödülleri için “Pool Pub” vazgeçilmez bir adres. Bir ıstaka vuruşunun ardından, topun diğer topla buluştuğu an çıkan o iç gıcıklayıcı sesle hatırlatılıyor. Yaklaşık 20 haftadır ( her Pazar) devam eden 8 Ball Giants Bilardo Turnuvası, elçilikler ve şirketler arası düzenlenen bilardo müsabakaları, dahası Ankara’da her geçen gün sayısı artan dart tutkunları için hazırlanan boardlar da geleneksel Cuma dart turnuvaları mekanın sunduğu süprizler arasında… “Pool Pub” Efes Pilsen sponsor ve Türkiye Dart Federasyonunun desteklediği dart liginde; son iki senenin şampiyon takımı(Pool Number One) ile beraber toplam 15 takımla yer alıyor.

“Pool Pub” da futbol maçlarını seyretmekse ayrı bir keyif… Mekânın birçok köşesindeki LCD ekrandan ya da dev ekranda (5X5m) lig tv heyecanını muhteşem arka bahçesindeki atmosferle dostlarınızla bir arada doyasıya yaşayabilirsiniz.

Haftanın 7 günü boyunca açık olan mekanda DJ eşliğinde müzik ve istenildiğinde karaoke yapma şansını da unutmamak gerek…

“Pool Pub” ın ADA barının çok geniş içki spektrumundan bir içki ile günün bütün sıkıntı ve yorgunluğundan uzaklaşacaksınız.

Bu arada bütün bunlara karşın“Pool Pub” da son derece makul bir hesapla karşılaşıyorsunuz.
Çok yakında bu konsepti İstanbul’lulara da yaşatmak üzere şubesinin açılacağını müjdeleriz.

Gerçekten denemeye ve tatmaya değer.

    Pub

    Coffee, Dinner, Drinks

   
          Catering service
          Suitable for groups
          Outdoor tables
          Reservations
          Table service


   www.poolpub.com

      Facebook page

      Uğur Mumcu Caddesi 82/A, Ankara, Turkey

  Internal parking, Parking with valet parking

   
Monday
16:00-02:00
Tuesday
16:00-02:00
Wednesday
16:00-02:00
Thursday
16:00-02:00
Friday
16:00-02:00
Saturday
16:00-02:00
Sunday
16:00-02:00   
          


Leave a comment
"Find your restaurant in one click"