LUXOR FTC

Oficiální stránka clubu LUXOR Česká Lípa

LUXOR FTC


Club LUXOR má poměrně dlouhou tradici a od roku 1990 vystřídal hromadu majitelů a provozovatelů, až skončil u nás. V roce 2006 započala poslední rekonstrukce, která po jeden a půl roce skončila realizací jednoho z nejmodernějších klubů v ČR. V roce 2011 utrpěl klub výrazné škody způsobené úmyslně založeným požárem. S maximálním nasazením jsme klub během necelého měsíce opravili. Následovali drobné úpravy. V roce 2016 prošel klub celkovou rekonstrukcí a dispozičními změnami. V roce 2017 byly úpravy klubu finalizovány a výsledek můžete vidět, pokud nás navštívíte, nebo pokud se podíváte na fotogalerii.Aby byla zvuková a světelná show dokonalá, je v prostoru klubu nainstalován koncertní zvukový aparát s výkonem cca 8 KW. Centrální DJ aparát je vybaven mixážním pultem PIONEER DJM900 Nexus (záložním mixážním pultem DATEQ VIBE), dvěma gramofony TECHNICS a dvěma CD přehrávači PIONEER CDJ2000. K dispozici je i mikrofon a další vybavení. Klub je vybaven vlastním televizním okruhem. K dispozici je také projekce.

O slušné světelné efekty se stará osvětlovací rampa vybavená šesti spot hlavami. O doplňující světelné efekty se starají dva RGB Laser, RBL LED hlavy JB light o výkonu 1200W, RGB LED PAR reflektory, Stroboskop 1500W. K dispozici je samozřejmě mlha, tlaková mlha, hazer, sníh, bublinky.

Interiér podniku je vyplněni 96 samostatně řízenými RGB interiérovými světly, které dokáží doplnit světelnou show. Veškeré osvětlení je řízeno prostřednictvím počítače s pultíkem pro snadnější

    Dance & Night Club, Bar, Restaurant

   
          Suitable for groups
          Reservations
          Booking is NOT mandatory


   +420605213859

   www.luxorclub.cz

      Facebook page

      Roháče z Dubé 494, Ceska Lipa, Czech Republic

  Internal parking

   
Monday
Closed
Tuesday
Closed
Wednesday
Closed
Thursday
Closed
Friday
21:00-05:00
Saturday
21:00-05:00
Sunday
Closed


Leave a comment


Other in the area"Find your restaurant in one click"