Káva s párou

Rating 4.8 (average of 271 opinions)

Dopřejte si chvíli klidu nad šálkem voňavé kávy a přeneste se do doby, kdy naší dráze vládla pára. Ochutnejte výběrovou kávu, víno, čaj a domácí zákusky.
Káva s párou krom nádherného prostředí nabízí i výběrovou kávu. Na mlýncích se každý den střídají jednodruhové arabiky z českých pražíren jako například La Boheme Cafe, Coffe Source, Rebel Bean, Kávový klub, atd. Můžete u nás vyzkoušet i alternativní přípravy jako aeropress nebo drip V60.

Objednat si můžete i čaj, limonády, víno či pivo Bernard. Krom toho pro vás pečeme výborné domácí dezerty a připravujeme čerstvé sendviče.

Pohodlně se usaďte v čekárně bývalého nádraží Litoměřice město, ve které na Vás dýchne atmosféra prvorepublikové železnice, nebo si od stolků na zastřešeném peroně ve společnosti naší parní lokomotivy užívejte dechberoucí výhled na panorama Litoměřic.

Můžete listovat knihami z naší knihovničky, přečíst si noviny, nebo se připojit k wi-fi a využít čas u kávy k práci (zásuvky k dispozici).

Pořádáte školení, oslavu, svatbu? Můžete si pronajmout jeden z našich salonků - do menšího se vejde 12 lidí, do většího pak až 50. Zajistíme vám i kompletní catering, včetně teplého jídla.

Spuštěná je i naše zahradní železnice a (nejen) děti tak budou mít o zábavu postaráno. Přes zimu jsou ovšem naše mašinky zazimovány. Můžete se společně s námi těšit na jaro, kdy železnici opět spustíme.

Vrátili jsme zrušenému nádraží dávný lesk a slávu a otevřeli v něm rodinnou kavárnu, která spojuje naši lásku k železnici a dobré kávě.
Těšíme se, až díky nám bude i Váš den krásnější!

    Coffee Shop, Restaurant

    Coffee, Drinks

   
          Catering service
          Suitable for groups
          Suitable for children
          Outdoor tables
          Reservations
          Takeaway
          Table service
          Booking is NOT mandatory


   602416134

   www.kavasparou.cz

      Facebook page

      Jarošova 165/32, Litomerice, Czech Republic

  Internal parking, Parking in the street

   
Monday
10:00-20:00
Tuesday
10:00-20:00
Wednesday
10:00-20:00
Thursday
10:00-20:00
Friday
10:00-20:00
Saturday
10:00-20:00
Sunday
10:00-20:00   
          


Leave a comment
"Find your restaurant in one click"