Hotel Szypowski

Rating 4.5 (average of 94 opinions)

Hotel Szypowski


HOTEL SZYPOWSKI (ul. Jasna 7) zaprasza do komfortowych pokoi. Do Państwa dyspozycji pokoje od jedno- do czteroosobowych oraz pokoje o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, TV oraz łącze internetowe. Apartament (30 m kw.) wyposażony w lodówkę i zestaw komputerowy do korzystania z internetu.
Do dyspozycji gości wygodny parking oraz płatny garaż (16 zł/doba). Jest tu też sala bankietowo – konferencyjna oraz ręczna myjnia samochodowa, świadcząca wysokiej jakości usługi mycia, sprzątania, prania tapicerki oraz woskowania. Do niezawodnej i serwującej wysmienite dania i napitki restauracji hotelowej nie trzeba nikogo namawiać...

HOTEL SZYPOWSKI STREFA (ul. Szypowskiego 1) oferuje swoim gościom pokoje mieszkalne, każdy z komfortowym węzłem sanitarnym oraz dostępem do bezpłatnego internetu.W hotelu może mieszkać jednorazowo 60 osób w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych. Do dyspozycji gości plac zabaw dla dzieci, parking bezpłatny, restauracja, drink bar. Śniadania, obiady i kolacje serwowane są przez restaurację położoną na parterze hotelu, wg karty menu wspólnej z Hotelem Szypowski. W obiekcie organizowane są eventy, wesela, chrzciny itp.
Obiekt ma również kompleksowo wyposażoną salę konferencyjną przygotowaną do prowadzenia szkoleń, zebrań czy spotkań biznesowych. W obiekcie organizować można siedzibę imprez wymagających rozbudowanej logistyki, np. rajdy, duże szkolenia.
Przyjmujemy rezerwacje /do 120 osób/ na:
•eventy
•bankiety
•wesela
•komunie
•szkolenia

    Hotel Resort, Comfort Food Restaurant

   15 846 58 80

      ul. Jasna 7, Nowa Deba, Poland

  Internal parking

Leave a comment


Other in the area"Find your restaurant in one click"