Biały Królik Restaurant

Rating 4.9 (average of 197 opinions)

Wykwintna restauracja serwująca dania kuchni regionalnej w nowoczesnym wydaniu.

Biały Królik Restaurant


W naszej kuchni najważniejsze jest świadome czerpanie radości z jedzenia. Pragniemy, aby posiłek wzbudzał emocje, w równym stopniu kusił zmysły wzroku, powonienia i smaku. Wyjątkowa atmosfera, dbałość o detale oraz profesjonalna obsługa, sprawiają że ulubione smaki odnajdzie tu zarówno nowicjusz kulinarny, jak i doświadczony smakosz.

Menu restauracji sięga do korzeni kuchni polskiej, bogatej w mięsa, ryby, warzywa, sery i leśne zioła. Kreatywność Szefa Kuchni pozwala przenieść się w podróż do smaków z dzieciństwa.
Specjalnością kuchni są receptury zamknięte w obrębie Kaszub, Żuław i Mierzei, dzięki czemu wspieramy lokalne gospodarstwa. Wyselekcjonowani producenci dostarczają nam naturalne, świeże i pełnowartościowe składniki. Mamy więc pewność, że przygotowane dania zawsze są najwyższej jakości.

Biały królik to miejsce, które poszerza horyzonty smaków. Niepowtarzalny wystrój sal wprowadza w magiczny świat baśni i nawiązuje do charakteru dań. Tradycyjne potrawy ubrane są w dodatki, które odpowiadają współczesnym trendom. W pełnej harmonii smaku występują tu dania, takie jak Makrela z Rzepakiem i aloesem, Śledź Bałtycki po rybacku, Chłodnik z Maliny Moroszki oraz Kociewska Szczawiowa czy Wołowy Tatar ze słoniną.

Wyjątkowe spotkanie określa wyjątkowość biesiadników. Tchnięcie nowego życia w tradycyjne potrawy oraz dobranie zrównoważonych smaków, to założenia dla nas kluczowe.

    Polish Restaurant

    Breakfast, Coffee, Dinner, Drinks, Lunch

   
          Suitable for groups
          Outdoor tables
          Reservations
          Table service


   +48 58 351 03 30

      Folwarczna 2, Gdynia, Poland

  Internal parking, Parking in the street

   
Monday
17:00-21:00
Tuesday
17:00-21:00
Wednesday
17:00-21:00
Thursday
13:00-21:00
Friday
13:00-21:00
Saturday
13:00-21:00
Sunday
13:00-19:00   
          


Leave a comment


Other in the area"Find your restaurant in one click"